Co nie co o mnie

cześć!

poznajmy się

Kilka słów o mnie

Cześć! Nazywam się Dorota Bieniek.

Jest mi niezmiernie miło przywitać Was na mojej stronie! Prócz uwieczniania niezwykłych chwil jestem zapaloną miłośniczką jazdy konnej. Wędrówki na końskim grzbiecie pozwalają mi się wyciszyć i spędzić aktywnie wolny czas. Podobno jestem energiczną, pomysłową a do tego bardzo empatyczną kobietą. Chodząca dusza artystyczna, kochająca góry, muzykę i zwierzęta.

Fotografią zajmuję się od ponad 7 lat. Niewątpliwie praca z aparatem to coś przez co mogę wyrazić siebie.

Zapraszam do współpracy! Jeśli nie odzwidziliście jeszcze mojego portfolio, koniecznie to zróbcie!

 

Dorota Bieniek
tel. 665 571 302

PIĘKNE CHWILE ZATRZYMANE W OBIEKTYWIE

Szczęśliwi klienci

„Bardzo serdecznie polecam sesję z Dorotą!

Jest wspaniałą, pełną optymizmu osobą, z głową pełną pomysłów. Pogodę mieliśmy niekorzystną, ale bystre oko Doroty, poczucie humoru i wprowadzenie fantastycznej luźnej atmosfery sprawiły, że zdjęcia wyszły NIEZIEMSKIE!

Fantastyczna pamiątka! Zdjęciami jesteśmy zachwyceni. Z całego serca polecam i pozdrawiam!

Ania & Dominik

„Z całego serca polecamy Panią fotograf! Posiada fantastyczne, indywidualne podejście do klienta, wyczucie stylu i chwili, ogromne pokłady cierpliwości podczas sesji, uwzględnia wszelkie inicjatywy i pomysły młodych, 100% dotrzymanie terminów realizacji. Sesja narzeczeńska bardzo udana, po niej wiedzieliśmy, że to był odpowiedni wybór. Reportaż ślubny spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Zdjęcia są pełne ekspresji, na bardzo wysokim poziomie, a dodatkowo uwieczniają najlepsze momenty całego ślubu oraz wesela. Pełen profesjonalizm.

Kornelia & Tomasz

„Bardzo serdecznie polecam sesje z Dorotą! Jest niesamowicie cierpliwa, profesjonalna, ma pomysły i wie co robi! Na naszej sesji koń był bardzo niespokojny, myślałam ze wyjdzie jedno, dwa zdjęcia. Ale efekty były zachwycające!”

Małgosia Merta 

Kontakt

Dorota Bieniek

 tel. 665 – 571 – 302

kontakt@dorotabieniek.pl

Social media