O mnie

 dorota bieniek

poznajmy się

Kilka słów o mnie

Cześć! Nazywam się Dorota Bieniek.

Jest mi niezmiernie miło przywitać Was na mojej stronie! Coś o mnie? Prócz uwieczniania niezwykłych chwil jestem zapaloną miłośniczką jazdy konnej. Podobno jestem energiczną, pomysłową a do tego bardzo empatyczną kobietą. Chodząca dusza artystyczna, kochająca góry, muzykę i zwierzęta. 

Fotografią zajmuję się od ponad 7 lat. Niewątpliwie praca z aparatem to coś przez co mogę wyrazić siebie . . .  

Zapraszam do współpracy! Jeśli nie odzwidziliście jeszcze mojego portfolio, koniecznie to zróbcie!

 

Dorota Bieniek
tel. 665 571 302

PIĘKNE CHWILE ZATRZYMANE W OBIEKTYWIE

Szczęśliwi klienci

„Bardzo serdecznie polecam sesję z Dorotą!

Jest wspaniałą, pełną optymizmu osobą, z głową pełną pomysłów. Pogodę mieliśmy niekorzystną, ale bystre oko Doroty, poczucie humoru i wprowadzenie fantastycznej luźnej atmosfery sprawiły, że zdjęcia wyszły NIEZIEMSKIE!

Fantastyczna pamiątka! Zdjęciami jesteśmy zachwyceni. Z całego serca polecam i pozdrawiam!

Ania & Dominik

„Z całego serca polecamy Panią fotograf! Posiada fantastyczne, indywidualne podejście do klienta, wyczucie stylu i chwili, ogromne pokłady cierpliwości podczas sesji, uwzględnia wszelkie inicjatywy i pomysły młodych, 100% dotrzymanie terminów realizacji. Sesja narzeczeńska bardzo udana, po niej wiedzieliśmy, że to był odpowiedni wybór. Reportaż ślubny spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Zdjęcia są pełne ekspresji, na bardzo wysokim poziomie, a dodatkowo uwieczniają najlepsze momenty całego ślubu oraz wesela. Pełen profesjonalizm.

Kornelia & Tomasz

„Bardzo serdecznie polecam sesje z Dorotą! Jest niesamowicie cierpliwa, profesjonalna, ma pomysły i wie co robi! Na naszej sesji koń był bardzo niespokojny, myślałam ze wyjdzie jedno, dwa zdjęcia. Ale efekty były zachwycające!”

Małgosia Merta 

Kontakt

Dorota Bieniek

 tel. 665 – 571 – 302

kontakt@dorotabieniek.pl

Social media